Vacature | Hospitality medewerker
Vacature | Hospitality Medewerker | Resort de Parel
Gastvrij | Sociaal | Enthousiast | Communicatief vaardig | Teamplayer
Bij De Parel van Horsterwold werk je op een park in ontwikkeling, midden in de natuur in Zeewolde, waar je gasten helpt aan een fijne vakantie. Je pakt afwisselend werk op in restaurant, terras, bar en receptie, waardoor je breed ervaring opdoet in zowel front- als backoffice. Je krijgt ruimte om mee te denken in optimalisatie en om te leren door te doen, samen met collega’s uit het vak in een hecht team.
Wat ga je doen?
De ene dag sta je achter de receptie en heet je gasten welkom, check je ze in en houd je overzicht op de planning. De andere dag serveer je cappuccino’s op het terras of help je in de bediening tijdens een wijnproeverij. Die afwisseling houdt het werk fris, sociaal en leerzaam.
Je werkt in een vast team en ziet veel bekende gezichten terug. Gasten komen vaker terug en leren jou kennen, dat maakt het contact persoonlijker en leuker. Samen met collega’s van keuken, receptie en bediening zorg je voor een fijne sfeer, ook op drukke dagen. Roosters worden een maand van te voren gemaakt en zijn altijd in overleg.
Je krijgt hier de ruimte om alles te leren over horeca én frontoffice dat maakt het leuk en uitdagend. En je merkt meteen hoe belangrijk jouw rol is in de ervaring van gasten. Werken voelt bij De Parel als samen iets goeds neerzetten en veel leren, op een plek waar mensen zich thuis willen voelen.
Waar jij blij van wordt:
- Een salaris op basis van leeftijd en ervaring
- Vast contract na 2 periodes
- Een fooienpot die elke maand wordt verdeeld
- Zondag en feestdagen zijn tijd voor tijd
- 190 vakantie uren volgens cao Hiswa
- Een pensioenregeling via recreatie
- 36 urige werkweek
- De ene week 4 dagen en de andere week 5 dagen werken
- Een planning die 1 maand van tevoren bekend is
- Opleidingsmogelijkheden voor jouw functie
- Doorgroeimogelijkheden richting Frontoffice of assistent park manager
Waar wij blij van worden:
- Relevante werkervaring in horeca en/of hospitality
- Je vindt het leuk om verschillende rollen op te pakken van receptie tot bediening
- Je beheerst de Nederlandse taal goed
- Je beheerst de Engelse taal goed
Al zin gekregen om te beginnen? Vul onderstaand formulier in, en we nemen zo spoedig mogelijk contact met je op!
Solliciteer direct!
